18. marlboroman 2007. Augusztus 25. 21:33
Végre vannak gólerős csatáraink....
 17. hsa 2007. Augusztus 25. 21:28
Gratulálok a csapatnak!

Mondjuk ha 25 perc után 0-3 egy szót sem szólhatunk...De utánna feljavultunk szerencsére. :):):):)

Belic három pontot hozott

Sopron, augusztus 25., 21.10 A szerb légiós duplájával nyertek a rossz kezdés után feljavuló hazaiak.

h i r d e t é s

Nem úgy tűnt, hogy soproni győzelemmel zárul ez az este: az első 20-25 percben ugyanis fölényben játszott a REAC. A vendégcsapat helyzeteket dolgozott ki, irányította a mérkőzést, és több ízben is csak Varga bravúrja mentette meg a hazaiakat a góltól. A soproniaknál csak Sira adott életjelet magáról, ám az ő teljesítménye is bőven hagyott kívánnivalót maga után...
Aztán magára talált a Sopron, az utolsó 20 percben már jobb futballt mutatott, ezzel együtt talán érdemtelenül szerzett vezetést egy szerencsés góllal - persze ettől még Belic szemfülességét és befejezését dicséret illeti.
A második játékrész eleje a rugdosódás jegyében telt, néhány perc alatt három sárgát is kiosztott Szabó Zsolt. A futball kissé háttérbe szorult, sokáig mindössze Tchana helyzete volt az egyetlen említésre méltó esemény. Aztán, ahogy a semmiből szerzett vezetést a Sopron, úgy a semmiből egyenlített a REAC: a 68. percben Torma kiváló szabadrúgása utat talált az addig nagyszerűen védő Varga kapujába.
Igyekezett felpörögni a hazai gárda, de egészen a 85. percig kevés helyzetet dolgozott ki: egy Dancs-ollózás és egy büntetőgyanús eset volt minden, amit fel tudtak mutatni. A hajrában azonban ismét jött Belic: a szerb támadó ezúttal egy szép támadás végén Farkas beadását csúsztatta a kapuba. A hátralévő percekben kitámadott a REAC, ám csak annyit ért el, hogy a kinyíló védelem mellett további gólt, gólokat szerezhetett volna a hazai gárda. Détári Lajos elégedett lehet: csapata ugyan szerencsésnek mondhatja magát, hogy az első 25 percet átvészelte, ám összességében jobban teljesített, mint ellenfele, és értékes három pontot szerzett.

Détári Lajos (Sopron): - Várható volt, hogy jó játékot produkál a REAC, hiszen nagyon megerősödtek a nyáron. Ez a győzelem a szív diadala volt, küzdöttek, csúsztak-másztak a fiúk a pályán, ennek meg is lett az eredménye. Több lehetőségünk is volt a gólszerzésre, ezeket kihagytuk, ezen kell javítanunk a jövőben.
Aczél Zoltán (REAC): Gratulálok Dömének és a soproniaknak első hazai győzelmükhöz. Felvállaltuk a bátor támadójátékot, és voltak is lehetőségeink, de elhibáztuk ezeket. A második félidőben sokat tettünk az egyenlítésért, aminek meg is lett az eredménye, a végét azonban elveszítettük, nagyon egyszerű gólt kaptunk. A döntetlen talán reálisabb lett volna, de el kell ismernem, hogy a hazaiak sokat tettek a győzelemért.

11. beppepapa 2007. Augusztus 25. 21:12
ezaz! kellett már a szurkolóknak ez a siker! és a csapatnak is! jó tudni h ha az egyik csatárunk rossz formában van akkor a másik lövi a gólt/gólokat. (most így) nem baj Tchana, de legközelebb két ilyen kurvanagy helyzetet be kell lőnöd! Belic meg sztem a meccs legjobbja volt! gyerünk fiúk! Hajrá Sopron!!!
 10. fcsopronforever 2007. Augusztus 25. 21:11
Védre h megtáltosodott Belic.király vagy:D!szép volt fiuk...Hajrá Sopron!!!
 9. sopronista 2007. Augusztus 25. 21:11
Belic a Mi hősünk!
 8. oddomilan 2007. Augusztus 25. 21:09
SZÉP VOLT FIÚK!!!!! de azér ha Varga Zoli nem lett volna..... de ez kit érdekel???!!irány fölfele!!!! HAJRÁ SOPRON!!!!!
 7. qpi7 2007. Augusztus 25. 20:47
Ezaz !!!! 2-1!!!! Szép Volt Belic
 6. sopronista 2007. Augusztus 25. 20:01
Nem is tudtam, hogy Faragó Bence visszament Makóba.
 5. sopronista 2007. Augusztus 25. 19:32
Megint szarok vagyunk első félidőben.
De Döme aztán tud beszélni az öltözőben.
 4. beppepapa 2007. Augusztus 25. 17:40
remélem nyerünk! bízok Tchanába és Belicbe! Hajrá Sopron!!!
 3. fcsopronforever 2007. Augusztus 25. 14:54
Szombat:08.18,19:00.
FC Sopron- REAC
itt valami baki van:D
 2. hsv 2007. Augusztus 25. 14:49
Ma jó kis meccs lesz.Megverjük a REAC-ot!!!
Hajrá Sopron!!!
 1. Pöcsi 2007. Augusztus 25. 14:20
Jol csinaltad DÖME!
A merközesek elött edzötaborba is lehet(ne) vonulni ahol nem zavar semmi es nyugodtan keszülhet a CSAPAT.

Amit a magyar labdarugasrol irtam a harmadat visszavonom a SZEP SIKER UTAN!Attol függetlenül a bajnoksag szinvonala nem er semmit!Ha jol hallottam a valogatott keret nagy resze idegenlegiosokbol all!
Nem tudom ki mit szol Fecze teljesitmenyehez,itt a honlapon sokat lett szidva,de attol függetlenül hazi golkialy lett az elmult szezonban!
A honlap meg egyre naprakeszebb,csak igy tovabb!