Induló

Sopron induló 1

Sopron induló 2

Fontos győzelem
Amint az várható volt, küzdelmes mérkőzét vívott a két csapat.Az első félidőben Radu fejesével korán vezetést szereztünk,ezután kiegyenlített játék folyt a pályán.A félidő lefújása előtt Rus egyedül lépett ki a pécsi védők között, és szemfüles találatával meggyőzővé tette a vezetést.A második félidőt a pécsiek kezdték jobban, több helyzetet is kialakítottak, de szerencsénkre nem sikerült szépíteniük.Aztán amikor senki sem számított rá, egy ártatlannak tűnő beadás átszállt kapusunkon, és máris szorosabb lett az állás.Dario mester cserékkel próbálta felrázni csapatunkat.Végül a csereként beállt Magasföldi szabadrugásával alakult ki a 3-1 végeredmény.Összességében teljesen megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.
Vissza
Nyomtatás      Küldje tovább ismerősének!
Csak belépés után lehet hozzászólni a fórumhoz!
 32. Christian 2007. Április 26. 11:49
Szép volt fiúk! Remélem jövőre is az NB 1- ben játszunk!
 31. Dewmist 2007. Április 23. 20:01
nyusz!

Olyan felesleges volt "bedőlnöd" az NB1 hu. szenzációhajhászásának!:-(
Már 2 hetes a sztory, ők meg feldobják most, hátha valaki ráharap. Amikor már régen túlhaladtunk ezen. Gondolják felpiszkálják a dolgot, nehogy már elcsituljanak a kedélyek. Jellemző a "naprakészségükre"! :-D
 30. nyusz 2007. Április 23. 15:22
Sopron, április 23., 15.00 Az ügyvezető éjszakánként a szurkolókkal "hadakozik".

Továbbra sem csillapodnak az indulatok Sopronban. Mint már jeleztük, volt olyan meccs, amely előtt a szurkolók tüntetést szerveztek Marius Vizer tulajdonos, valamint a román idegenlégió ellen. A kedélyek az elmúlt két meccsen szerzett 4 pont ellenére sem csillapodtak (győzelem Zalaegerszegen, döntetlen a Honvéd, győzelem a Pécs ellen), a drukkerek az interneten folytatnak hadviselést a klubvezetés ellen.
A klub honlapján a fórumokban számos kritika éri a csapat vezetését ellen a gyenge szereplés miatt, amelyekre Köteles Zsolt ügyvezető (ő maga szerkeszti egyébként a honlapot!) szokott válaszolni - nem mindig szépirodalmi stílusban.
Most azonban kénytelen volt nevet változtatni, mert az egyik élelmes soproni internetező egész egyszerűen ellopta tőle a Köteles Zsolt nicknevet. Egy másik netező pedig arra intette a neki válaszoló Kötelest, hogy a következő hazai meccsen elővigyázatosan közlekedjen a drukkerek között.

GRATULA FIÚK!!!
Az utolsó 3 meccsen 9 pontból 7-et begyűjtöttünk!
Csak így tovább!!
 27. acidburn 2007. Április 23. 10:42
Gratulálok! Fontos gyözelem!

Az elsö félidöben nagyon tetszett ahogyan letámadtátok a Pécset. Ezt eddig szinte csak a Debrecen-töl láttam a TV-ben.
A második félidöre én úgy éreztem, hogy sokan eléggé elfáradtak és a Pécs ezt majdnem ki is tudta használni. Szóval azért az erönléttel tényleg akadnak még gondok.

26. qpi7 2007. Április 22. 12:26
Gondolom Csertői nem arra fektette a hangsúlyt.
 25. fakabat 2007. Április 22. 12:01
az igaz!de akkor addig mi történt mig Csertőiék itt voltak??!!!mert akkor is már a Constantin volt az erőnléti edző!!!
 24. qpi7 2007. Április 22. 11:14
fakabat azért 3 hét alatt nem lehet csodát tenni erőnlétben...
 23. hsa 2007. Április 22. 10:10
Ha minden meccsen így mennének a fiúk, akkor azt hiszem egy szót nem szólnánk...Jók: Radu, Rus, Horváth Andris :)
 22. fakabat 2007. Április 22. 09:36
egy kicsit furcsa nyilatkozat a mai Nemzeti Sportbol:Dario Bonetti szerint ismét kijött a csapat erőnléti gondja!Bonetti "pályaedzője" ugye az erőléti tréner,akkor miért vannak a csapatnak erőnléti hiányosságai??????
 21. mumus 2007. Április 22. 09:34
Végre!
Szép volt fiúk!
Rus tegnap szenzációs volt, kár hogy elfáradt a végére.
Így kéne küzdeni mindig, akkor nem lesz baj.
Bízom a jó folytatásban!
Bonetti mérlege: 2 győzelem egy döntetlen egy vereség.
 20. Judas* 2007. Április 22. 09:04
sexvonal!
A román parádé annak a két gólnak szól(t) amit Radu és Rus lőtt. :)))))))
Ráadásul Gabrielo sorait olvasva mégjobban ül. :))

Hajrá Sopron!
 19. fanatik 2007. Április 22. 08:57
UTÁLOM hogy minden meccsen idegeskedni kell .. asszem áttérek a teniszre:D HAJRÁ SOPRON
 18. Gabrielo 2007. Április 22. 08:12
Nagyon kellett a győzelem! Jól játszottak a fiúk, bár a védelem néha néha megingott. Szerintem a Sira Pista ezen a mérkőzésen nem sorolható a jók közé, 1-2 jó megmozdulása volt, de asszem 2 olyan támadást is amiből ziccer lehetett volna elcselezett... Szerintem a jók: Munteanu (jól szűrt, voltak nagyon jó megmozdulásai), Rus (jól lépett fel a támadásokhoz), Radu (nagyon kell ő oda a védelembe), Cigan ( úgy küzdött a mamlasz védőkkel mintha az élete múlott volna rajta), Horváth Andris (adott 1-2 nagy labdát, a 2. gólnál a passza szenzációs volt).
 14. fakabat 2007. Április 21. 22:15
a meccshez tartozik egy illuminált személy elszállitása:):):)
 13. sexvonal 2007. Április 21. 22:10
Judas
Nem értem ezt a románozást, ha jól számolom a 6 román mellett 7 magyar is játszott, nem?
UNGÁRNPARÁÁDÉ,UNGÁRNPARÁÁDÉ,UNGÁRNPARÁÁDÉ,UNGÁRNPARÁÁDÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!
 12. anita 2007. Április 21. 22:07
naahh.. végre.. már nagyon kellett!! hajráá !
 11. sexvonal 2007. Április 21. 22:05
tenn=tenne
 10. sexvonal 2007. Április 21. 22:04
Az is szomorú, hogy körülnéztem a többi NB1-es csapat honlapján, a meccs után a tabellát is frissítik.
Hát szerintem a soproni szurkolók lelkivilágának is jót tenn, ha a saját honlapunkon legalább 30 ponttal álljunk végre?
Hm? Zsótti! ÉBRESZTŐ
 9. sexvonal 2007. Április 21. 22:02
Dew :-)
Ne irigykedj, nem szép dolog.
Amúgy, úgy tudom jobb helyen(pl. Bayern-nél hallottam) pontosan megadják a fizető nézőszámot.
Vagy az más sportág?
 8. nyusz 2007. Április 21. 21:57
gratula a csapatnak! ez nagyon kellett.. viszont csak 1000néző volt nso szerint... akk most h van? én pont kb 1500at számoltam:D
 7. Judas* 2007. Április 21. 21:55
Gratulálok én is a nagyon fontos meccsen szerzett győzelemhez! Az első félidei csapat és játék valahogy jobban tetszett. De a lényeg, hogy itthontartottuk a 3 pontot! Román parádé! Román parádé! :) Ezt is megértük?! :)) Gratula mégegyszer az egész csapatnak!!!

6. soproninfo 2007. Április 21. 21:51
 5. fakabat 2007. Április 21. 21:46
fecze nélkül megy a góllövés, és a csapat is győzőtt!!!
 4. Dewmist 2007. Április 21. 21:21