Várható kezdőcsapat a Vasas ellen 2007. Május 04. 17:06

Dario Bonetti mester csak az utolsó pillanatban fogja kijelölni a Vasas elleni kezdőcsapatot, mivel még mindig több játékosunkis kisebb-nagyobb sérüléssel küzd.Ráadásul a mai utolsó edzésen Cigan is megsérült:rugást kapott a vádlijára.

A várható kezdőcsapat:Takács - Lázár,Radu,Ibric,Dragomir - Magasföldi,Horváth,Fabio,Dancs - Sira,Feczesin.

Cserék:Amamoo,Csikós,Csontos,Rus,Birtalan,Bajner,Ankamah.

4 hozzászólás Tovább
Szerdán U20-s meccsen szerepelnek játékosaink 2007. Május 04. 17:01

Idei utolsó Alpok-Adria-kupa mérkőzésére készül a Róth Antal vezette U20-as válogatott, és ha a magyar csapat nem szenved vereséget, 2003 után ismét elnyeri a rangos trófeát.
sport
A keretbe immár szokásosnak mondhatóan meghívást kapott Feczesin Róbert és Demjén Gábor is.

0 hozzászólás Tovább
Készülünk a Vasas ellen 2007. Május 03. 09:59
A héten a fiúk keményen készülnek a Vasas ellenio hétvégi mérkőzésre.Sajnos azonban többen sem tudtak teljes értékű munkát végezni, sérülések és betegség miatt (Radu,Dragomir,Munteanu,Ankamah,Takács).Három sárga lapja miatt biztosan hiányozni fog a pestiek ellen Sifter.Jó hír,hogy Demjén végre teljes intenzitással edzett, így valószínűleg szerephez juthat szombaton.
6 hozzászólás Tovább
Önmagunkat vertük meg 2007. Április 28. 22:10

Paks SE - FC Sopron 1-0 (0-0)

Paks,1500 néző

FC Sopron: Takács - Lázár,Radu (Demjén),Ibric,Dragomir - Horváth,Sifter,Munteanu - Magasföldi (Fabio),Sira(Cigan),Feczesin

29 hozzászólás Tovább
Elindult a csapat Paksra 2007. Április 27. 17:27

Mivel a héten több játékos(Radu,Munteanu,Sifter,Demjén) is kisebb-nagyobb sérüléssel küzdött,a csapat ma 20 játékossal elindult Bikácsra, ahol az éjszakát töltik.Biztosan nem tartott a csapattal Dancs Roland, aki még az elmúlt mérkőzésen szenvedett bokaszalag-sérülést.Így csak holnap dől el, hogy kik szerepelnek a paksiak ellen.

Csapatunk "csont nélkül" megkapta a 2007/2008 szezonra érvényes licencet, erről ma tájékoztatott bennünket Gertner Zoltán, az MLSZ licencekért felelős munkatársa.

31 hozzászólás Tovább
FC Sopron - U 19 AUT 2007. Április 25. 17:58

FC Sopron - U19 AUT 6-3 (2-0)

FC Sopron 2.félidő: Amamoo - Izsák,Töltőssi,Rus,Csikós - Demjén,Koroudjiev,Fabio,Csontos- Bajner,Sira.

Gólsz:Feczesin,Cigan,Sira,Bajner (3)

A második félidőben szinte teljesen új csapat futott ki,bemutatkozott a 18 éves Töltőssi és a 17 éves Izsák is.Gratulálunk nekik!Bajner és Sira vezérletével szinte tetszés szerint értük el góljainkat,mindhárom kapott gólban benne volt kapusunk, aki nagyon rossz napot fogott ki...